Witold Moszyński - Human Capital Manager, Buisness Consultant, Career Manager, Negotiator

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Wywiad z Przemysławem Gackiem Prezesem Zarządu Grupy Pracuj - cz.1

Serdecznie zapraszam do obejrzenia części 1 wywiadu z PRZEMYSŁAWEM GACKIEM - Prezesem Zarządu Grupy Pracuj.
----------------
Publikacja Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners (https://www.facebook.com/HCCGinPoland):
Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „HRdirector.eu”, w którym Witold Moszyński (https://lnkd.in/ewiGY_i) - CEO HCCG, prowadzi rozmowy z ekspertami i praktykami zarządzania kapitałem ludzkim. Program skierowany jest do managerów zespołów i liderów firm, którzy doskonaląc swój warsztat zarządzania personelem, chcą korzystać z doświadczeń i podpowiedzi praktyków z różnych branż. Praktyków, którzy odnoszą spektakularne sukcesy.
Zaproszonym gościem jest: PRZEMYSŁAW GACEK (https://lnkd.in/ejFJzxi) - Prezes Zarządu, pomysłodawca i założyciel Grupa Pracuj, jednej z najszybciej rozwijających się grupy spółek technologicznych w Europie Środkowej, wiodącego dostawcy rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników, firmy, z której produktów i usług aktywnie korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów.
Część pierwsza wywiadu dotyczy budowania firmy opartej na ZAANGAŻOWANIU pracowników.
c.d.n.


9 komentarzy:

 1. Hej. Mógłbyś napisać coś na temat ms dynamics? Szukałam tego na różnych blogach przedsiębiorców, ale nikt nie opisał tego w wyczerpujący sposób, a bardzo chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli nadal poszukujesz informacji na ten temat to zajrzyj na http://infoopozyczka.pl/ gdzie w jednym z wpisów jest to wyśmienicie opisane. Poszukaj w archiwum a na pewno znajdziesz to czego szukasz :)

   Usuń
  2. Jeżeli chodzi o systemy erp, to w firmach używa się ich przeważnie do spraw związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem https://www.connecto.pl/system-erp-do-zarzadzania-firma/. Narzędzia te służą m.in. do automatyzacji oraz usprawnienia wydajności pracy poszczególnych działów w firmie. Obecnie ERP staje się co raz bardziej popularne i jest adoptowane niemal w każdej branży, gdzie może pełnić również całkiem odmienne funkcje.

   Usuń
 2. Stworzenie dobrego zespołu w firmie to duże wyzwanie, szczególnie w większych przedsiębiorstwach. Obecnie beż odpowiedniego oprogramowania, byłoby to wręcz niemożliwe. Dobrze więc, że istnieją takie systemy jak SAP HR https://sidgroup.pl/oferta/zarzadzanie-kadrami/operacyjny-hr które znacząco ułatwiają to zadanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma co ukrywać, ale zaangażowanie pracowników bywa po prostu różne. Jednym chce się bardziej pracować, innym mniej, sztuką natomiast jest umiejętne wykorzystywanie predyspozycji wszystkich pracowników :) Wiem, że sente dysponuje ciekawymi rozwiązaniami programowymi ułatwiającymi właśnie zarządzanie personelem. Może więc warto jest sprawdzić i ewentualnie wdrożyć do siebie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wywiad. Genialnie się go słucha. Sam myślę o uruchomieniu własnego projektu, czytam o innowacyjnych modelach biznesowych. Taki wywiad to genialna inspiracja do działania. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wpis! Wiele mogę uczyć dzięki Twojemu blogu! Ja właśnie zamierzam założyć swoją spółkę. Znalazłam w sieci firmę dzięki której myślę, że będzie to całkiem proste - https://spolka.org/rejestracja-spolek/. Widziałam, że mogą pomóc mi w całym procesie :) Słyszałeś może o tym?

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie napisane. Pozdrawiam i gratuluję.

  OdpowiedzUsuń