Witold Moszyński - Human Capital Manager, Buisness Consultant, Career Manager, Negotiator

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Wywiad z Przemysławem Gackiem Prezesem Zarządu Grupy Pracuj - cz.1

Serdecznie zapraszam do obejrzenia części 1 wywiadu z PRZEMYSŁAWEM GACKIEM - Prezesem Zarządu Grupy Pracuj.
----------------
Publikacja Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners (https://www.facebook.com/HCCGinPoland):
Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu „HRdirector.eu”, w którym Witold Moszyński (https://lnkd.in/ewiGY_i) - CEO HCCG, prowadzi rozmowy z ekspertami i praktykami zarządzania kapitałem ludzkim. Program skierowany jest do managerów zespołów i liderów firm, którzy doskonaląc swój warsztat zarządzania personelem, chcą korzystać z doświadczeń i podpowiedzi praktyków z różnych branż. Praktyków, którzy odnoszą spektakularne sukcesy.
Zaproszonym gościem jest: PRZEMYSŁAW GACEK (https://lnkd.in/ejFJzxi) - Prezes Zarządu, pomysłodawca i założyciel Grupa Pracuj, jednej z najszybciej rozwijających się grupy spółek technologicznych w Europie Środkowej, wiodącego dostawcy rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników, firmy, z której produktów i usług aktywnie korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów.
Część pierwsza wywiadu dotyczy budowania firmy opartej na ZAANGAŻOWANIU pracowników.
c.d.n.


2 komentarze:

  1. Hej. Mógłbyś napisać coś na temat ms dynamics? Szukałam tego na różnych blogach przedsiębiorców, ale nikt nie opisał tego w wyczerpujący sposób, a bardzo chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Stworzenie dobrego zespołu w firmie to duże wyzwanie, szczególnie w większych przedsiębiorstwach. Obecnie beż odpowiedniego oprogramowania, byłoby to wręcz niemożliwe. Dobrze więc, że istnieją takie systemy jak SAP HR https://sidgroup.pl/oferta/zarzadzanie-kadrami/operacyjny-hr które znacząco ułatwiają to zadanie.

    OdpowiedzUsuń